O nás

O nás

Jsme sourozenci  Mojmír a Marta Ballingovi,pod názvem Marta Ballingová-MARTY jsme  v oboru chovatelských potřeb začali podnikat už v roce 1997, nyní nás najdete pod názvem Mojmír Balling MaB.cz.

Se zvířátky máme dlouholeté zkušenosti, protože jsme  už od útlého dětství měli doma psy, kočky, fretky, zakrslé králíky, morčata, myšky, želvy, papoušky a rybičky.  Když jsme otvírali náš první obchůdek (v Karlíně), měli jsme dvě jasná předsevzetí, a to, že "Se zákazníkem budeme zacházet tak, jak chceme, aby se zacházelo s námi, jakožto zákazníky." a pak "Že budeme prodávat jen to, co bychom byli ochotni nabídnout našim vlastním zvířátkům".

Poté, co jsme se v roce 2014 odstěhovali z Prahy, jsme zrušili kamenný obchod a přešli na internetový.  Nicméně naše zásady se vůbec nezměnily. U nás můžete objednávat klasicky v e-shopu, ale stejně tak to jde mailem na info@mab.cz nebo telefonicky na číslech 603 810 707 nebo 603 516 770. Zboží si můžete nechat zaslat Českou poštou, nebo můžete využít náš dovoz (do 30 km od Okrouhla u Jílového u Prahy), nebo si ho po telefonické domluvě můžete vyzvednout přímo na adrese Okrouhlo 148, 254 01 Jílové u Prahy.

Zrovna tak nás můžete nezávazně kontaktovat, pokud se chcete na nějaké zboží zeptat nebo se prostě poradit.

Pokud máte chuť, zkuste to s námi. Jsme tu pro vás a vaše miláčky.